Regulaminu „efizyka – Multimedia w nauczaniu” i załącznika 2 do regulaminu.
Obecny regulamin jest do pobrania pod adresem: http://milf.fizyka.pw.edu.pl/konkursefizyka/Regulamin-eFizyka.pdf
Zmiany w regulaminie:
Pkt I.6 otrzymuje następujące brzmienie:
„Konkurs trwa od 4 grudnia 2014 roku do 31 maja 2015 roku.”Pkt III.2 otrzymuje następujące brzmienie:
„Zgłoszenie należy dostarczyć do Wydział Fizyki Politechnika Warszawska, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa w terminie do 30.04.2015 roku”Pkt IV.3 otrzymuje następujące brzmienie:
„Opracowania należy nadsyłać do 30 kwietnia 2015 roku na maila: efizyka@if.pw.edu.pl Opracowania nadesłane po tym terminie nie wezmą udziału w Konkursie.”- ZAŁĄCZNIKA 2 DO REGULAMINU KONKURSU „EFIZYKA – MULTIMEDIA W NAUCZANIA” (PKT 1, PKT 2.B)
Zmiany w załączniku 2:
Pkt 1 otrzymuje następujące brzmienie:
„Oczekiwania wobec opracowania.a) Zawartość opracowania. Opracowanie powinno zawierać trzy wyodrębnione części:
- opis zagadnienia, przedstawienie rozwiązywanego problemu, ew. wskazanie umiejscowienia zagadnienia w e-podręczniku lub innych materiałach projektu e-fizyka;
- produkt multimedialny (program, film, itp.), będący zasadniczym rozwiązaniem problemu;
- instrukcja dla użytkownika.
b) Zagadnienie może, ale nie musi, odnosić się do wybranego wątku z e-podręcznika, być jego kontynuacją, rozwinięciem.
c) Zagadnienie może, ale nie musi, być podobny do przykładów podanych na http://www.fizyka.pw
d) Opracowanie może stanowić rozwiązanie (program komputerowy) 1 z 9 zadań podanych na http://www.fizyka.pw. Zadania te mogą też stanowić inspirację do opracowania własnych zagadnień.”
Pkt 2.b otrzymuje następujące brzmienie:
„Obszary oceniania i punktacja.- Pomysł i jego prezentacja do 10 punktów (oryginalność pomysłu, zgodność pomysłu z wybranym/wskazanym wątkiem podręcznika, czytelność i zwięzłość prezentacji, ogólne wrażenie).
- Produkt multimedialny do 20 punktów (bezusterkowe funkcjonowanie, szata graficzna,
kompletność i zgodność programu z opisanym pomysłem, stopień interaktywności, prostota programu, stopień przyjazności dla użytkownika (userfriendliness), ogólne wrażenie).
- Instrukcja dla użytkownika do 15 punktów ( opis działania programu, opis opcji dla użytkownika, przykładowe realizacje, zadania i problemy do rozwiązania za pomocą programu, ogólne wrażenie).
* W przypadku nadesłania opracowania będącego rozwiązaniem 1 z 9 zadań umieszczonych na http://www.fizyka.pw, za obszar Pomysł i jego prezentacja, uczestnik otrzyma 0 punktów. Za obszar Produkt multimedialny możne otrzymać do 20 punktów, za obszar Instrukcja dla użytkownika do 15 punktów. W przypadku jeśli uczestnik konkursu w istotny sposób zmodyfikuje proponowane zadanie, bądź w oparciu o nie ułoży własne, będzie mógł otrzymać maksymalnie 45 punktów (do 10 punktów w obszarze Pomysł i jego prezentacja, do 20 punktów w obszarze Produkt multimedialny, do 15 punktów w obszarze Instrukcja dla użytkownika).”
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz